Kiralama Hizmeti

KDV AVANTAJI

Kiralama boyunca şirketinize kesilen tüm faturaları gider olarak gösterebilirsiniz.

Döviz ile borçlanma
Leasing geri ödemelerinizde dövize endeksli borçlanmak yerine, doğrudan döviz ile borçlanma seçeneğinden yararlanın.
Operasyonel kolaylık
Leasing yatırımınıza ait ithalat ve teşvik işlemlerini şirketimizin uzman kadrosu sizin için yapsın. Siz operasyonel kolaylığın keyfini çıkarın.
KDV’yi taksitler halinde ödeyebilirsiniz
Satın almada oluşan katma değer vergisini (KDV) peşin ödemek yerine kira ödemelerinizle birlikte, taksitler halinde geri ödeyerek nakit akışınızı kolayca yönetin.

Vergi avantajı
Her türlü vergi, resim ve harçtan muaf olmanın avantajlarını yaşayın.
Orta ve uzun vadeli finansman imkanı
Leasing, orta ve uzun vadede sabit kira ile borçlanma olanağı sağlar. Yatırımlarınızda leasing’i tercih edin, banka kredi limitlerinizi tüketmeyin
Öz kaynağınızı kullanmadan yatırım
İstediğiniz ekipmanı peşin yerine leasingle alın. Öz kaynağınıza dokunmayın. Üstelik sözleşmeye ait tüm masrafları da kira ödeme planına yayarak, yatırımınızın tamamı için % 100 finansman kullanmanın rahatlığını yaşayın.

Nakit akışınıza uygun geri ödeme
Kira ödemeleriniz şirketinizin nakit akışına, yatırımın verimliliğine ve ekonomik ömrüne uygun olarak düzenlensin. Yatırımlarınızı sıkıntıya girmeden yapın.
Kira süresi boyunca değişmeyen sabit kira ödemeleri
Leasing işlemlerinizde sözleşme süresince kiralarınızın sabit kalmasının avantajını kullanın. İleriye dönük planlamalarınızı yapın.
Amortisman
Leasing ile yapılan tüm sabit kıymet yatırımlarında amortisman ayırma ve yeniden değerleme yapma imkanından faydalanın.

Her ölçekte yatırımı finanse edebilme

İster büyük ölçekli, ister küçük ölçekli olsun, yatırımlarınızın finansman ihtiyacı için size özel çözümlerin rahatlığını yaşayın.

Kira süresinin sonunda mülkiyet devri

Kullanım haklarını kiraladığınız yatırım aracının mülkiyet hakkını sözleşme sonunda sembolik bir tutar ödeyerek devralabileceğinizi unutmayın.

Yerinde Servis Hizmeti

Kiralama süresi içerisinden cihazınızda herhangi bir arıza durumunda yerinde servis hizmeti sağlayarak kısa süre içerisinde işinize geri dönebilirsiniz. Uzun süreli onarım işlemlerimde arızalı cihaz yerine yeni bir cihaz verilerek zaman kaybı yaşamazsınız.

    This will close in 10 seconds

    Pin It on Pinterest